Tourin kokonaispisteissä huomioidaan 6 parhaan kierroksen pisteet.
T = tulos, S = sijoitus, P = pisteet, sd = sijoitus sudden death väylien jälkeen

Pistetilanne
Avoin - MiehetVehmaa
28.04.
Mynämäki
25.05.
Lokalahti
08.06.
Laitila
06.07.
Nousiainen
03.08.
Tour
KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.
1212121212
NimiSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSPMax
Max kummala1521001551001107359872579321161491004558021041560593
Eetu Laaksonen35984.535787211615896.5156100111435380.56547561072523.5568
Henrik Latvala35984.5136551101248646656078612425093152100110235380.5115858.581113502558
Ilkka Heinonen25693862663118136852.566173.5912995860253935111148100135952.561074485.5559.5
Eetu Haukka5607545980511915896.586269412045480455803109155945135952.5131185480.5536.5
Juuso Laaksonen10626025693311846278.33358874120105661.575670.591126450.33528.83
Veli-Matti Kuusela10626086266101241165604598261244548075770.55111754694528241067449.5514.5
Joni Rantanen86167.51365511212646278.331468511113017624295864.51112022622495764.5141198376.83474.83
Ville Perkola136354459808122136852.511675714135186437.52065332112912575775670.5101139371464.5
Sakari Jokinen1062601666421312846278.3311675791299586015624511120105661.5196334.51411910361.83459.83
Tomi Vuori176740.5166642181338646666173.5812595860115958.58117206131.51560451812111345458
Teemu Lampainen15510046282311735380.555378410612340.5540.5
Jalmari Kiveinen156546.51365511513086466106663111301459481562451512115594595764.51211613339444.5
Jyri Koskinen176740.5116458.5161311774421571481614575770.51461519118135852.514322.5432.5
Juuso Toivonen146451116458.51312816734511675715140186437.575770.515121226224196334.52212515319.5437
Roni Ronkainen12675796466131319586015624511120186037.51560451712016310.5428
Juhana Virtanen560756607561203528795864.5411017301.5501.5
Aleksi Lamerto156546.51666421613114594813605410119206131.5115858.51411918280.5407
Pyry Rantanen1970362075332014515704816754516145216728.5115958.5201262566182164272413019249387.5
Jonne Snell75770.53548751112262241861391912320220.5420.5
Juuso Kantola2519315193.33110221186.33386.33
Jani Lehtoniemi35380.515193.33210422173.83373.83
Teemu Ylander7546915193.33310523162.33362.33
Tommi Fagerlund5607576172712124147347
Pekka Kaskinen86167.586266912325133.5333.5
Joonas Rantanen754691560451111426114314
Niclas Kiviö65675186437.51112027112.5312.5
ville ruusu206533656751512128108308
Janne Ruusu95860186437.5181222997.5297.5
Juho Lamerto145948216630191253078278
Jani Sjöblad135852.5246721221253173.5273.5
Teemu Salomaa155945216427191233272272
Martti Hannula763723272272
Risto Nordman207233197136191433469269
Simeon Virtanen186037.5216427211243564.5264.5
Teemu Ruusu216728.5227627221433655.5255.5

Pistetilanne
Avoin - NaisetVehmaa
28.04.
Mynämäki
25.05.
Lokalahti
08.06.
Laitila
06.07.
Nousiainen
03.08.
Tour
KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.
1212121212
NimiSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSPMax
Jaana Jaatinen189100288931177194100195100118917010018096.511501589.5600
Laura Lamerto2919318610011772749318096.521542382.5582.5

Pistetilanne
Juniori - PojatVehmaa
28.04.
Mynämäki
25.05.
Lokalahti
08.06.
Laitila
06.07.
Nousiainen
03.08.
Tour
KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.
1212121212
NimiSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSPMax
Tuomas Pullinen1551001561001111262931581001120153100151100110415310015110011041600600
Ossi Valkeajärvi4648225893212236387260902123360872549321142532563
Pauli Lähde6707556676.5413635987252932111257933588731153511.5560
Miro Marttila26193675755136772727707251424698235884.541274478.5534.5
Niki Metsälä3628736684.531282559335884.531135349549
Roni Isotalo775725727861478766956676.551426295.5495.5
Veeti Bäcklund67075569788766971457222422
Eetu Salomäki465822609031258172372
Aku Vuori5687836684.541349162.5362.5
Roni-mikael Ketola5727857478514610156356

Pistetilanne
Masters - MiehetVehmaa
28.04.
Mynämäki
25.05.
Lokalahti
08.06.
Laitila
06.07.
Nousiainen
03.08.
Tour
KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.
1212121212
NimiSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSPMax
Oskari Forstén15910015996.511182629326485312625687.33153100110915396.555876.511111573.33593
Jari Hannula2609336087212036387159100112265873.596164.5911935684.54578221132533.5567
Pekka Siivonen56576.515996.531247707266775613715210045778.33110976067.52569041163516.33564.83
Saku Aaltonen36387462804125567782648551318596625593411476067.54490.5545
Tommi Lautanala96966664758133466822648541308596645778.33711615396.55482.83541.83
Manne Peippo4648286767.57131669759716681408596645778.33711611626055876.581206445.33511.83
Mikko juhani Makkonen76770.586767.5913425687.3375870.5411435684.596164.551177444.83512.83
Petteri Hyvärinen15610076972212555778356873113256908427555
Pasi Kangasniemi1073631069631014287367.587069914365873.511636010121136452.5126455.5111289396473
Ari Jaatinen117660117260111481080631078631015811606096164.510121136452.5126455.51112810370.5450.5
Jani Artukka56576.57657261306597576070.5711911294494
Timo T. Heikkinen87367.526485613712635776070.51012312280480
Juho Marjanen76770.546280512976067.5116260912213278478
Heikki Rantanen127757127557121521469511465511413415764814264416
Jyrki Simolin76067.5154100311415167.5367.5
Kari Leinonen25687.3375870.5411416157.83357.83
Harri n Simolin5577896164.5611817142.5342.5
Jari Metsälä126257126455.51212618112.5312.5
Vesa Laurila136754126455.51313119109.5309.5