Tourin kokonaispisteissä huomioidaan 6 parhaan kierroksen pisteet.
T = tulos, S = sijoitus, P = pisteet, sd = sijoitus sudden death väylien jälkeen

Pistetilanne
Avoin - MiehetVehmaa
28.04.
Mynämäki
25.05.
Lokalahti
08.06.
Laitila
06.07.
Nousiainen
03.08.
Tour
KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.
1212121212
NimiSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSPMax
Max kummala15210015510011071200600
Eetu Laaksonen35984.53578721162171.5600
Ilkka Heinonen256938626631183159600
Eetu Haukka560754598051194155600
Juuso Laaksonen1062602569331185153600
Juhana Virtanen560756607561206150600
Tommi Fagerlund560757617271217147600
Henrik Latvala35984.5136551101248135.5600
Ville Perkola1363544598081229134600
Pekka Kaskinen86167.586266912310133.5600
Veli-Matti Kuusela106260862661012411126600
Joni Rantanen86167.51365511212612118.5600
Juuso Toivonen146451116458.51312813109.5600
Sakari Jokinen1062601666421312814102600
Jyri Koskinen176740.5116458.5161311599600
Jalmari Kiveinen156546.5136551151301697.5600
Aleksi Lamerto156546.5166642161311788.5600
Tomi Vuori176740.5166642181331882.5600
Risto Nordman207233197136191431969600
Pyry Rantanen197036207533201451969600

Pistetilanne
Avoin - NaisetVehmaa
28.04.
Mynämäki
25.05.
Lokalahti
08.06.
Laitila
06.07.
Nousiainen
03.08.
Tour
KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.
1212121212
NimiSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSPMax
Jaana Jaatinen1891002889311771193600
Laura Lamerto2919318610011771193600

Pistetilanne
Juniori - PojatVehmaa
28.04.
Mynämäki
25.05.
Lokalahti
08.06.
Laitila
06.07.
Nousiainen
03.08.
Tour
KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.
1212121212
NimiSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSPMax
Tuomas Pullinen15510015610011111200600
Ossi Valkeajärvi464822589321222175600
Niki Metsälä3628736684.531283171.5600
Miro Marttila261936757551364168600
Aku Vuori5687836684.541345162.5600
Roni Isotalo775725727861476150600
Veeti Bäcklund67075775600

Pistetilanne
Masters - MiehetVehmaa
28.04.
Mynämäki
25.05.
Lokalahti
08.06.
Laitila
06.07.
Nousiainen
03.08.
Tour
KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.
1212121212
NimiSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSPMax
Oskari Forstén15910015996.511181196.5600
Jari Hannula260933608721202180600
Pekka Siivonen56576.515996.531243173600
Saku Aaltonen363874628041254167600
Juho Marjanen76770.54628051295150.5600
Manne Peippo4648286767.571316149.5600
Jani Artukka56576.57657261307148.5600
Tommi Lautanala969666647581338141600
Mikko juhani Makkonen76770.586767.591349138600
Pasi Kangasniemi1073631069631014210126600
Ari Jaatinen1176601172601114811120600
Heikki Rantanen1277571275571215212114600