Raakatuloskisan tilanne löytyy täältä.

Tourin kokonaispisteissä huomioidaan 6 parhaan kierroksen pisteet.
T = tulos, S = sijoitus, P = pisteet, sd = sijoitus sudden death väylien jälkeen


Pistetilanne
Avoin - MiehetVehmaa
28.4.
Mynämäki
19.5.
Lokalahti
16.6.
Kustavi
7.7.
Nousiainen
11.8.
Tour
KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.
1212121212
NimiSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSPMax
Severi Saviniemi1541002549311082559315410011091491008556911041555555
Juuso Laaksonen2569335587211126087.334608031206607535687411635684.51521002108126052.595664.5101162538.83538.83
Henrik Latvala146249.565872101205617815896.52119153100558783 sd11135684.53568741123548795664.551103533533
Eetu Laaksonen65969456804115662754608041224578296064.55117252932549311064558215296.531074526.5526.5
Markus Laaninen35687255932 sd111151100458803109126052.535478.871145491.3491.3
Eetu Haukka65969106061.5911926087.33106758.571277616965972712065773.511576071146432.33432.33
Mikael Mäkelä35787126155.5711876372106758.5913055678136049.5101167400.5400.5
Marko aaltonen659692271241813026087.3366273.54122126555.56597281248381.33381.33
jani sjöblad187439166943.518143106363116160812465975116958.51012885867.5216328.5151219367.5367.5
Lauri Lehtinen20673020683322135126755.5146849.51313596164.576272712317633935478.81211710359.3359.3
Ilpo Erinko236924126155.5181301466481769421613596164.586667.58127105961.5196234.51512111339339
Niklas Puisto659694568041152529335478.8210612320.8320.8
Antti Lassila6596922712418130146851146849.514136116258.586667.5101282467212466212513313319.5319.5
jarmo tauren157048166943.516139176942187037.51913976070.51067638127176339216328.52012614306306
Jalmari Kiveinen247118287692714786467.5106758.511131116460136652.5141302265272567182413215283.5283.5
Teemu Ruusu11666035987612555978136652.51012516277.5277.5
Matias Anttila116058.565872711810656366273.5712717267267
Tomi Teinilä2773122170302414319753619733619148187039156746.517137136654137552.51314118264264
Jonne Snell17724286469141365587866075511818264264
Tuomas Pullinen86467.596666913014664896064.51212620246246
Pyry Rantanen206730267313.52314016714518713917142197136156746.518138236624176140.52112721237237
Ville Rinnola76070.5458805118206431.5176140.51912522222.5222.5
Juho Lamerto146249.519673616129126052.535478.8711423216.8216.8
Mikael Airaksinen15910015896.5111724196.5196.5
Janne Ruusu2077337616945782611825184184
Toni Kuusisto45880153100211126180180
Joni Latokylä65773.515296.5410927170170
Jere Oksanen85867.535478.8611228146.3146.3
Ville Suomela4588095966611729146146
Olli Erinko2879922712428150157548137552.51415030133.5133.5
Tomi Vuori146648659721012531120120
Miikka Tiistola116258.5116958.51213132117117
Juha Jussi Mölsä166343.5658721112133115.5115.5
Esa Airaksinen126755.5106758.51213434114114
Juuso Toivonen_126555.51263571312835112.5112.5
Topias Hinkkanen105961.5136049.51311936111111
Heikki Reko116058.5146249.51212237108108
ville ruusu76169187037.51513138106.5106.5
roope pesonen126052.5136049.51412039102102
Juhana Virtanen186537.5106061.514125409999
Tero Niiniviita136154166343.5131244197.597.5
Aleksi Lamerto166245136049.5171224294.594.5
Erkki Pöhö206431.5125957181234388.588.5
Ari Lammi186537.5146249.515127448787
Jussi Poikulainen166343.5186639161294582.582.5
Martti Hannula206730166343.5181304673.573.5
Taneli Soila17633923652422128476363
Lauri Virtanen256918196234.5231314852.552.5
Marko Oivanen146851495151
Tuomo Lehto24711825721824143503636
Jarkko Loisa247118267313.5261445131.531.5

Pistetilanne
Juniorit - pojatVehmaa
28.4.
Mynämäki
19.5.
Lokalahti
16.6.
Kustavi
7.7.
Nousiainen
11.8.
Tour
KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.
1212121212
NimiSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSPMax
Teemu Lampainen16196.516196.51 sd12235984.525987.33211815496.5255901 sd1091551.33551.33
veeti bäcklund46582362873127367872679331347647225987.33512316096.51591001119558784588241162550.83550.83
Ossi Valkeajärvi16196.516196.52 sd1226637556278612516096.556578212576070.515310031133545.5545.5
Jesse Suominen 0456678464825130265933688721331541001581001112659757666971254540540
Vili Paloluoma5617876472612536487464823128457825607851175479479
Max kummala3628756578312715496.5255902 sd1096351.5351.5
Roni Piilinen46682262933128355876637561187337337
Miika Jalonen47882479824157873698746981478302302
Miro Marttila6757536387613876070.57666981269301.5301.5
Julius Lehti164100162100112610200200
Justus Sjövall35984.525987.33211811171.83171.83
Sami Paloluoma2579366375412012168168
elias karvonen5687866775513513153153
Santtu Aaltonen6707567075614014150150
Aatos Hakala10686376669913415132132
Lauri Vuorenpää96566106963913416129129

Pistetilanne
Masters - MiehetVehmaa
28.4.
Mynämäki
19.5.
Lokalahti
16.6.
Kustavi
7.7.
Nousiainen
11.8.
Tour
KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.
1212121212
NimiSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSPMax
Mikko Suominen2589345978.332 sd117262931611001123157100357873 sd1141551004598031142559315110011061586586
Oskari Forstén4608215796.53 sd11736384.526493212735982.331541001113256931551001111558782569331142575.5575.5
Petteri Hyvärinen8656976270.5712715910086869212725893256932 sd1141541006597521133531.5531.5
Jari Hannula35987358873 sd11736384.536584.5412835982.3346182412086167.576369812435784.57607251174509.83509.83
Vesa Laurila76472106863913235982.33116560512435784.525693211396464.54588071225476.33476.33
Saku Aaltonen117260117058.5111425677836584.5513210666356373.510129116460116658.511130659754588051176454454
Manne Peippo87667.59706691466637296464.5812755976.5660755119863699636691267426426
Timo T. Heikkinen10706376270.59132669755667861351062637636991258418.5418.5
Tommi Lautanala966669636681297707266773.571379646696464.5912876072116658.5101269415.5415.5
Ari Jaatinen87667.566773.5814311676056373.5111301269571064631213396464.51065631012910405405
Toni Tuominen15710045978.33111635784.535787311411349.83349.83
Mikke Haaranen6627515796.5511935784.535787311412343343
Mika Lehto5617845978.33612055976.576369712213301.83301.83
Marko Blomroos86167.545980612014147.5147.5
Petri Lamminniemi6637256373.5612615145.5145.5
Tuomas Roine6637256373.5612615145.5145.5
Make Pesonen7627286269812417141141
Ari Lehtinen127557117058.51214518115.5115.5
Tuomo Kylänpää1270571270571214019114114
Tepi Lehto13935413101541319420108108

Pistetilanne
Masters - NaisetVehmaa
28.4.
Mynämäki
19.5.
Lokalahti
16.6.
Kustavi
7.7.
Nousiainen
11.8.
Tour
KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.KierrosYht.
1212121212
NimiSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSTPSTPSTSPMax
Jaana Jaatinen184100285932929321771801002849321641751001741001149382874818231631586586
Jenni Uotila1831001871001170282931771001159486823778731632562562
Jenni Nikkanen17110016610011373200200
Anne Virmajoki273932769321494186186